Legia zakończyła okno transferowe. Papszun przewidział brak nowych wzmocnień
Czy Legia Warszawa faktycznie zakończyła już budowę swojej kadry na nowy sezon? Według informacji Łukasza Olkowicza z Kanału Sportowego, stołeczny klub nie przeprowadzi już żadnych transferów przychodzących.
Legia Warszawa postawiła kropkę nad i jeśli chodzi o ruchy transferowe przed nowym sezonem. Po czterech sprowadzeniach, w tym takich zawodników jak Zoran Arsenić, Łukasz Zjawiński, Ivan Brkić oraz Robert Deziel Junior, klub zdecydował, że nie będzie już więcej wzmocnień. Informację podał Łukasz Olkowicz w Kanale Sportowym, dodając, że drużyna chce przede wszystkim wyczyścić kadrę pierwszego zespołu.
– W Legii nie będzie więcej transferów. Nie wyłożą jak rok temu 3 mln euro na zawodnika. Najchętniej by jeszcze kadrę wyczyścili – mówił Olkowicz. To oznacza, że fani Wojskowych muszą przygotować się na kolejne odejścia. Już teraz z zespołu odeszli m.in. Jean-Pierre Nsame, Juergen Elitim, Kacper Tobiasz, Radovan Pankov, Gabriel Kobylak, Patryk Kun, Artur Jędrzejczyk i Ermal Krasniqi.
Niepewna pozostaje przyszłość takich piłkarzy jak Mileta Rajović czy Kacper Urbański, o czym informował kilka tygodni temu Goal.pl. Sam Marek Papszun, trener Legii, zdawał się być świadomy tej sytuacji już podczas jednego z pierwszych treningów okresu przygotowawczego. Otwarcie przyznał, że nie należy spodziewać się kolejnych transferów do zespołu.