Nsame ma przejść testy medyczne w Pogoni
Jean-Pierre Nsame znalazł się na celowniku Pogoni Szczecin i – jak ustalili dziennikarze – właśnie pojawił się w mieście na testach medycznych. Transfer tego 33-latka zbliża się do sfinalizowania, a jego debiut może mieć szczególny wymiar, bo już pod koniec lipca do Szczecina przyjedzie Legia Warszawa, w której Kameruńczyk jeszcze niedawno grał i strzelał gole.
Jean-Pierre Nsame zaledwie kilka tygodni temu zakończył etap w warszawskiej Legii, a już jest tuż przed kolejnym wyzwaniem. Jak podają Meczyki, 33-letni napastnik dotarł do Szczecina i lada dzień przejdzie testy medyczne. Cały transfer jest już niemal przypieczętowany.
Zainteresowanie Kameruńczykiem było spore, ale ostatecznie to Pogoń Szczecin jest najbliżej pozyskania bramkostrzelnego snajpera. Informację o zaawansowanych rozmowach zdradził na kanale Meczyki Bartłomiej Kalinkowski. Sam piłkarz również nie ma wątpliwości – transfer jest dla niego priorytetem i temat powinien zostać sfinalizowany na dniach.
Nsame rozegrał w Legii łącznie 28 spotkań, strzelił 12 goli.