Jean-Pierre Nsame może trafić do Pogoni Szczecin!
W ciągu najbliższych godzin Jean-Pierre Nsame powinien poznać, gdzie będzie kontynuować swoją karierę. Napastnik Legii Warszawa zaakceptował znaczną obniżkę zarobków, jednak przy Łazienkowskiej nie ma jeszcze dla niego nowej umowy. W tej sytuacji Kameruńczyk rozważa alternatywy, a na pierwszy plan wysuwa się niespodziewanie Pogoń Szczecin. Kulisy negocjacji i zaskakujące zmiany faworyta w walce o podpis napastnika zdradza Goal.pl.
Jean-Pierre Nsame znalazł się w sytuacji, w której najbliższe dni zdecydują o jego przyszłości. Kameruńczyk nie ukrywał, że chciałby zostać w Legii Warszawa, nawet zgadzając się na mocno okrojoną pensję. Klub ze stolicy jednak jeszcze nie przedstawił mu świeżej propozycji, ponieważ priorytetem stało się dla nich uporządkowanie budżetu – najpierw muszą kogoś sprzedać, by znaleźć środki na nową umowę dla napastnika.
Z drugiej strony Nsame nie zamierza czekać bez końca. Jak informuje Goal.pl, Kameruńczyk stoi przed ryzykiem, że Legia nie zdecyduje się na złożenie mu oferty, a w międzyczasie inne propozycje po prostu przepadną. Do tej pory głośno mówiło się o zainteresowaniu ze strony Wieczystej Kraków, lecz najnowsze doniesienia wywracają układ sił na rynku transferowym.
Sporo zamieszania wprowadziły nowe informacje, według których głównym kandydatem do sprowadzenia Nsame jest obecnie Pogoń Szczecin. I wygląda na to, że decyzja zapadnie naprawdę szybko.
Napastnik nie zamierza trważyć sprawy w nieskończoność – w grę wchodzi bowiem nie tylko kariera sportowa, ale i spokojna głowa przed zbliżającym się sezonem. Sytuacja robi się więc napięta: Legia będzie musiała postawić na szybkie decyzje, jeśli zamierza zatrzymać jednego z najskuteczniejszych piłkarzy końcówki rozgrywek.