PZPN rozważa dwa mecze jednego dnia na Tarczyński Arena we Wrocławiu
Reprezentacja Polski ma zagrać towarzyski mecz z Ukrainą pod koniec maja na Tarczyński Arena we Wrocławiu. W tym samym dniu zaplanowano finał baraży Betclic 1. Ligi, w którym może wystąpić Śląsk Wrocław.
Reprezentacja Polski wraca do gry pod koniec maja po rozczarowujących barażach o awans na Mistrzostwa Świata 2026. Planowany jest towarzyski mecz z Ukrainą, który ma się odbyć 31 maja na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Jednak ten termin może się pokrywać z finałem baraży Betclic 1. Ligi, gdzie prawdopodobnie wystąpi Śląsk Wrocław.
Według informacji Gazety Wrocławskiej, PZPN ma pomysł, który dla wielu wydaje się wręcz szalony – rozegrać oba spotkania na jednym stadionie tego samego dnia. To dość odważne rozwiązanie, zważywszy na logistykę i organizację takich wydarzeń, choć fakt, że oba mecze obsługuje ta sama federacja i będą transmitowane przez TVP, może to ułatwić.
W przypadku konfliktu terminów możliwe jest także przeniesienie meczu reprezentacji do innego miasta, choć na pewno we Wrocławiu Biało-Czerwoni zagrają we wrześniu w Lidze Narodów przeciwko Szwecji.
Kilka dni po meczu z Ukrainą, 3 czerwca, kadra Polski zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z reprezentacją Nigerii, w której składzie znajduje się m.in. Victor Osimhen.