Motor Lublin zakontraktował nowego bramkarza
Motor Lublin rozpoczął letnie wzmocnienia transferowe, oficjalnie pozyskując pierwszego nowego zawodnika – bramkarza Mihaia Popę. 25-letni golkiper dołączył do drużyny Mariusza Misiury z rumuńskiego CFR Cluj na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt obowiązuje do czerwca 2028 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
Motor Lublin rozpoczął letni okres transferowy, ogłaszając pierwsze wzmocnienie – do drużyny dołączył Mihai Popa. 25-letni golkiper przeniósł się z rumuńskiego CFR Cluj na zasadzie transferu definitywnego, podpisując kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2028 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. To pierwszy ruch przychodzący w kontekście przebudowy zespołu prowadzonego przez Mariusza Misiurę.
Popa już zdążył poznać nowych kolegów i nie ukrywał zadowolenia z decyzji o dołączeniu do Motoru. – Jestem bardzo szczęśliwy. Poznałem już wszystkich i nie mogę doczekać się, aby być częścią rodziny i być w szatni z innymi zawodnikami. Wszystko działo się bardzo szybko. Byłem zadowolony, kiedy otrzymałem ofertę i wszystko poszło sprawnie. Jak jesteś zadowolony z wyboru, to wszystko tak właśnie idzie – powiedział bramkarz na oficjalnej stronie klubu.
W poprzednim sezonie w barwach CFR Cluj Popa wystąpił w 19 spotkaniach, zachowując czyste konto aż w ośmiu z nich.