ŁKS testuje byłego piłkarza Legii
ŁKS szykuje się do walki o najwyższe miejsca w tabeli 1. ligi i testuje nowego pomocnika. Mowa o Filipie Rejczyku.
ŁKS Łódź stawia na młode talenty przed sezonem Betclic 1. ligi i testuje Filipa Rejczyka, pomocnika GKS-u Katowice. 20-letni zawodnik jeszcze niedawno uchodził za duży talent, jednak jego kariera utknęła w miejscu z powodu braku regularnej gry na poziomie seniorskim. Teraz ma okazję odbudować się w klubie, który celuje w awans do Ekstraklasy.
Rejczyk, który w poprzednich latach reprezentował barwy takich klubów jak Śląsk Wrocław czy Legia Warszawa, ma na koncie 11 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz kilkadziesiąt występów w rezerwach Wojskowych. W ostatnich rozgrywkach praktycznie nie grał – zagrał w czterech spotkaniach, ale łącznie spędził na boisku zaledwie 14 minut.
ŁKS Łódź przygotowuje się do bardzo wymagającego sezonu, w którym będzie liczyć się w walce o najwyższe pozycje w tabeli 1. ligi. Rywalizacja zapowiada się niezwykle wyrównana, więc każdy nowy zawodnik może mieć istotny wpływ na końcowy wynik. Testy Rejczyka to element budowania silniejszej kadry, która sprosta oczekiwaniom kibiców i zarządu.