Jakub Jędrasik przedłuża kontrakt z Pogonią Grodzisk Mazowiecki – StolicaSportu.pl

Były piłkarz Legii zostanie w Pogoni

FINAL MAZOWIECKIEGO PUCHARU POLSKI MZPN LEGIA II WARSZAWA - POGON GRODZISK MAZOWIECKI JAKUB JEDRASIK  JAKUB MURAWSKI
fot. Marcin Szymczyk
Domyślna grafika
Maciej Ziółkowski
24 czerwca 2026 15:28
1 minuta czytania

Według naszych informacji, wyjaśniła się przyszłość 21-letniego skrzydłowego. Zawodnik z rocznika 2005 zostanie w Pogoni.

Chodzi o Jakuba Jędrasika, który ma za sobą sezon w Pogoni Grodzisk Mazowiecki (32 mecze, gol, trzy asysty). Z tego,  co słyszymy, skrzydłowy zostanie w klubie z 1. Ligi, z którym podpisze 2-letni kontrakt.

To były piłkarz m.in. Legii Warszawa. W 2023 poleciał z pierwszym zespołem na dwa obozy i zadebiutował w "jedynce". W sezonie 2024/25 zagrał 32 mecze w 3.  Lidze, wystąpił też w barażu o 2. Ligę, a także rozegrał po 3 spotkania w młodzieżowej Lidze Mistrzów i mazowieckim Pucharze Polski, po który sięgnął z dwójką.

Źródło: StolicaSportu.pl

Wybrane dla Ciebie